Marzą Ci się już wakacje z psem, wypoczynek nad morzem?

Oczami wyobraźni  widzisz Bałtyk, piękne polskie morze?
Zaczynasz się zastanawiać co zrobicie tym razem z zwierzakiem… ?
Zostawić u rodziny, znajomych, a może w psim hotelu?

Nie ma takiej potrzeby.
Od teraz to proste, w grę wchodzi  jedynie wypoczynek z psem. Tylko rodzinne wczasy z pupilem dadzą Ci możliwość odpoczynku w pełni spokoju, bez stresu  i  troski  o los ulubieńca rodziny, jakim jest pies.

Mamy propozycję dla Ciebie, twojej rodziny i twojego pieska. Wynajem domków w Rowach. Tylko u nas. Możliwość przyjazdu z psem. Zapraszamy Was wszystkich do naszych drewnianych domków nad morzem w miejscowości Rowy. U nas nawet Urząd Gminy troszczy się o los piesków na urlopie. Warto podkreślić, że w Rowach dysponujemy plażą dedykowaną dla turystów właśnie z pieskami.  Można bez lęku o wyproszenie, śmiało wybrać się na wydzieloną plażę dla piesków. Mogą one tam z radością kopać dołki, kąpać się w morzu i biegać. 

Nasze domki od plaży dla piesków dzieli jedynie 15-to minutowy spacer uroczą ścieżką wzdłuż  obrzeży lasu. W drodze powrotnej, bez większego problemu możecie nazbierać pachnące lasem grzyby oraz jagody.

A może wśród Was są zapaleni wędkarze? To znakomicie, o świcie możecie wędkować w portowym  kanale, a i psiak ucieszy się porannym spacerem.

Nawet turyści odpoczywający w pobliskich miejscowościach: Ustka, Poddąbie, Dębina oraz Łeba  przyjeżdżają z pieskami na naszą plażę w Rowach, by cieszyć się komfortem wspólnego plażowania.

Jeszcze masz jakieś wątpliwości?
Dodamy, że wokół jest mnóstwo miejsc do spacerów: lasy, jezioro Gardno - jedno z największych przybrzeżnych jezior w Polsce, liczne plaże. Zdrowy wysiłek na świeżym powietrzu to wypoczęta, zrelaksowana, zadowolona cała rodzina, a i Twój pies przeszczęśliwy. 

Decyzja podjęta?  
Teraz już na pewno tak. Skontaktuj się z nami wysyłając email lub telefonicznie.

Do zobaczenia.
Domek w Rowach. To będą niezapomniane wakacje nad Bałtykiem.

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Wakacje z psem

Masz pytania? Skontaktuj się z nami